UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Dowiedz się więcej Nie pokazuj tego powiadomienia

 CHEM-PROTECT ma na uwadze ciągłe doskonalenie procesów w celu zwiększenia efektywności produkcji wraz z równoczesną troską o zmniejszenie obciążeń dla środowiska naturalnego. Oferowane przez nas produkty chemiczne są tworzone z uwzględnieniem wszystkich współczesnych norm oraz standardów dotyczących bezpieczeństwa ekologicznego.

 Celem CHEM-PROTECT jest poprawa ochrony środowiska i zdrowia ludzi przed ryzykiem stwarzanym podczas prowadzenia procesu cynkowania ogniowego. Bezpieczny dla otoczenia proces cynkowania to nie tylko sprawdzone produkty chemiczne ale również odpowiednio wysoki reżim technologiczny wykorzystujący najlepsze dostępne techniki.

 Nasza strategia ochrony środowiska w cynkowniach to przede wszystkim:

  • Odpadem jest tylko to co nie może zostać wykorzystane.

  • Tylko dokładna selekcja odpadów w cynkowniach pozwala na ich powtórne wykorzystanie.
  • Wydłużenie okresu eksploatacji kąpieli technologicznych zmniejsza częstotliwość ich koniecznej wymiany
  • Stosowanie inhibitorów zmniejsza emisję korozyjnych oparów i wydłuża czas eksploatacji urządzeń w ocynkowniach
  • Ograniczenie wynoszenia z wanien poprzez rozwiązania technologiczne i mechaniczne
  • Ścisły reżim technologiczny

 CHEM-PROTECT pozwala zachować kompromis między wymogami technologii, ekonomii a ochrony środowiska i wyważać konieczne inwestycje. Zapraszamy do współpracy w zakresie optymalizacji procesów technologicznych oraz poprawy BHP, ekologii, i ochrony środowiska.